Proximity Kart ile Temassız Akıllı Kartlar

Proximity kart; günümüzde en fazla tercih edilen kartlar arasında yer almaktadır. En yaygın olarak kullanılan bu temassız akıllı kartlar sayesinde büyük avantajlara sahip olacaksınız. 125 khz düşük ya da 13.56 mhz yüksek frekansı sayesinde temassız bir şekilde çalışma özelliği göstermektedir. Proximity kart; yaklaşım tipli kart uygulamaları olarak da bilinmektedir. Diğer kartlı sistemlere oranla daha fazla avantaja sahip olan bu kartlar; okuyucuya fiziksel olarak temas etmeden çalışmaktadır. Okuyucuya fiziksel olarak temas etmeden, yani değdirmeden çalışması özelliği; güven sağlama konusunda önemli bir fırsattır. Okuyucuya temas ederek okunan kartlar; kötü niyetli kişiler tarafından kolaylıkla çoğaltılabiliyor ve neticesinde de kötü sonuçlar ortaya çıkıyor. Ancak bu kartlar; böyle bir sorunu teşkil etmiyor ve okuyucuya temas etmeden çalışması özelliği sayesinde kopyalanamıyor. Aynı zamanda deformasyona karşı özel koruma özelliği sayesinde de; personel geçişlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

proximity kart nedir
proximity kart
proximity kartlar

Proximity kart ile firmanız her zaman için güven altında olacak ve hiçbir sorun yer almayacak. Personel geçişlerinde yaşanan yoğunluk ve sorunlar; bu kart ile tamamıyla ortadan kalacaktır. Bu kart sayesinde personel geçişleri daha akıcı bir hale gelirken; personel geçişi esnasında yaşanan birtakım sorunlar da ortadan kalkacaktır. En önemlisi de; personele ait olan bir kartın, bir başkası tarafından kopyalanarak çoğaltılması işlemi yok olacaktır. Güvenilir ve hızlı bir sistem arayan firmalar; bu kartları tercih ediyorlar. Hem kendileri, hem de personelleri için bu sistem büyük bir kolaylık sağlıyor.

Proximity Kart Basımı

Proximity kart basımı; hızlı ve güvenilir bir personel geçiş sistemi arayan firmalar tarafından tercih edilen kart bastırma olayıdır. Eğer siz de hızlı personel geçişi ve güvenilir bir kart sistemi arıyorsanız; uygun fiyat garantisi sunan firmamız ile irtibata geçerek, proximity kart bastırma konusunda anlaşma sağlayabilirsiniz. Birçok şirketin günümüzde yaygın olarak kullandığı bu sistem; personel geçişi sırasında yaşanan birtakım aksamaları engellemektedir. Aynı zamanda sorunsuz bir personel geçişi için de bulunmaz bir fırsattır. Aynı zamanda okuyucuya temas etmemesi sayesinde de; yüksek güvenlik donanıma sahip olmaktadır.