Fatura Kartı, Daha Hızlı Daha Güvenilir

Fatura işlemlerinin daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yapılmasına yardımcı olan fatura kartı; fatura hatalarının minimuma indirilmesi adına da güzel bir fırsattır. Genel olarak manuel olarak gerçekleştiren fatura işlemlerinde sık sık hatalar ile karşı karşıya kalınmaktadır. Ancak bu kart sistemi sayesinde meydana gelen fatura işlem hataları ortadan kalkmaktadır. Bu kartların ön kısmında firmaya ait birtakım bilgiler yer alırken; arka kısmında ise, fatura bilgileri bulunmaktadır. Firmaya ait cari bilgileri içeren bu kartlar sayesinde; tedarikçilerin ve çeşitli departmanların işlemlerini yaparken ciddi bir kolaylık ile karşı karşıya kalacaksınız.

Fatura Kartı Fiyat
Fatura Kartı Fiyatları
Fatura Kartı

Hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirecek, zamandan tasarruf sağlamış olacaksınız. Firmasını kurumsallaştırmak isteyen işletmeler tarafından tercih edilen fatura kartı; firmanın kendi belirlediği renklerde basılmaktadır. İsteğe göre siyah beyaz, mavi beyaz ya da sarı beyaz gibi farklı renklerde bastırma fırsatına sahip oluyorsunuz. Personelinize vereceğiniz bu kartların taşınması da oldukça kolaydır. Zira boyutu itibari ile; bir cüzdana rahatlıkla girmekte ve cepte de kolay bir şekilde taşınmaktadır.

Fatura kartı; belge alımlarında size alışkanlık kazandırmakta ve bu şekilde vergi kaybının önüne geçmektedir. Bu kartın en ciddi avantajı da budur. Vergi kaybını önlemek isteyen firmalar; bu kart sayesinde kolaylık bulmaktadır. Genel olarak 54*86 mm ebatlarında üretilen ve kredi kartı boyutunda olan bu kartlar; 4 renk bassı ile üretilebilmektedir. Yani isterseniz firmanız için bastıracağınız bu kartlarda 4 farklı rengi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı boyutunda olan bu kartları; isterseniz daha büyük ebatlarda bastırma fırsatına da sahip olacaksınız.

Fatura Kartı Basımı

Fatura kartı basımı; firmamız tarafından düşük maliyet ile, isteğinize göre yapılmaktadır. İster kredi kartı boyutunda, isterseniz de daha büyük boyutlarda; firmamızla irtibata geçerek, işletmeniz için bu kurumsal kartları bastırabilirsiniz. Firmanıza ait logo ve birtakım bilgilerin yer alacağı bu kartta; istediğiniz renkleri de tercih edebilirsiniz. Aynı anda 4 farklı rengi kullanarak da firmanıza ait olacak şekilde fatura kartı bastırabilirsiniz. Bu kartlar sayesinde sizin firmanız da kurumsal bir yapıya bürünmüş olacaktır.