Otel Kart Sistemleri

Otellerde kullanılan otel kartı; müşterilerin odalarında güvenliğin sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Eskiden otellerde kullanılan anahtarların yerini alan otel kartları; kapıların kart sistemi ile açılmasına olanak tanımaktadır. Hal böyle olunca anahtarı kaybetme ya da kilidi başka anahtarla açma problemi de ortadan kalkmaktadır. Kişilerin odalarında yer alan özel eşyaları da risk altında olmamaktadır. Aynı zamanda anahtarlar gibi kopyalanma özelliği de yoktur. Kopyalama olayına karşı korundukları için; köyü niyetli kişilere karşı özel bir güvenlik önemli de alınmış olmaktadır. Otel kartı ile müşterilerin otellerde güvenliği maksimum seviyeye çıkarılmıştır.

Otel Kart Sistemleri
Otel Kartı
Otel Plastik Kart

Otel kartı sayesinde odanızın güvenliğini kolayca sağlayacak ve anahtar kaybı sorunundan kurtulacaksınız. Kötü niyeti olan kişilerin sizin özel eşyalarınıza kast etmesi durumu da bu şekilde ortadan kalkacak. Kolayca cüzdanınızda ya da cebinizde taşıyabileceğiniz bu kartlar; hiçbir zaman kaybolmayacak ve her zaman yanınızda kalacak. Özel olarak cüzdana ve cebe göre ayarlanmış olan boyutu ile dikkat çeken bu kartlar; özel tasarımı ile dikkat çekmektedir. Sizi anahtar taşıma zahmetinden kurtaran ve otel odanızın güvenliğini en üst seviyeye çıkaran otel kartı; manyetik bantı ile de ön plana çıkıyor. Manyetik batlı olarak üretilen bu kartların; çipli versiyonları da bulunmaktadır. Yazın yapacağınız tatilde hangi otele giderseniz gidin artık otel kartı ile karşılaşacaksınız. Bu sayede yazın deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken; kafanız da rahat olacak. Acaba odama birileri girdi mi düşüncesi kafanızı meşgul etmeyecek. Tam anlamı ile tatilin keyfini yaşayacaksınız.

Otel Kapı Kartı

Özel kapı kartı olarak da nitelendirilen otel kartı, eski usul kapı anahtarlarının tarih olmasına yardımcı oluyor. Anahtar derdini ortadan kaldıran otel kartı ile odanıza 3. Kişiler de giremeyecek. Odanıza sadece siz ve temizlik için gelen kişiler girecek. Onun dışında diğer insanların odanıza girmesi bu sistem sayesinde engellenmiş olacak. Odanıza izinsiz girilmesine mani olan bu kartlar; eskiden birçok kişinin otellerde yaşadığı eşyalarının çalınması sorununu da ortadan kaldırıyor. Bu sayede kıymetli eşyalarınızı dışarıya çıkarken yanınıza almak zorunda kalmıyor, rahatlıkla odanızda bırakabiliyorsunuz.